Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Hledáte-li originální vánoční dárek, můžete svým blízkým symbolicky adoptovat zvíře z naší zoo. Uděláte tak radost nejen svým nejbližším, ale také hrochům, tygrům nebo třeba šimpanzům, kteří žijí v nevhodných podmínkách starých výběhů stejně jako mnoho dalších zvířat. Podporou konkrétního zvířete formou adopce můžete přispět na jejich nové bydlení a celkové zlepšení životních podmínek. Řadě zvířat již finanční pomoc našich sponzorů životní podmínky značně zlepšila. Supi bělohlaví v nové voliéře poprvé odchovali mládě přirozeným způsobem bez pomoci ošetřovatelů jako vůbec první v České republice. Hroši obojživelní získali novou napáječku, která jim umožňuje celodenní přístup k čerstvé vodě. A nový výběh pro pandy červené vznikl také zásluhou sponzorských darů.  

 

Adoptovat můžete jakékoliv zvíře již od částky 200,- Kč na rok. Obdarovaná osoba získá děkovný list, obrázek „svého“ zvířete a od částky 1 tis. Kč také volnou vstupenku do zoo. Mezi nejčastěji adoptovaná zvířata patří hroši, tygři a medvědi.

 

Veškeré informace o adopci najdete na našich webových stránkách www.zoo-ostrava.cz v sekci Adopce, sponzorství. Pro bližší informace můžete také psát na email ondrusova@zoo-ostrava.cz nebo volat na tel.: 596 243 316. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář