Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRÁZDNINY KONČÍ

31. 8. 2007
Prázdniny končí v zoo Poslední prázdninovou sobotu 1.9. se mohou děti přijít rozloučit s prázdninami do ostravské zoologické zahrady, kde pro ně bude připraven pestrý program. Akce bude zahájena ve 13:00 otevřením nového interaktivního koutku zaměřeného na problematiku recyklace odpadů, který vznikl u hlavní trasy v blízkosti vchodu do zoo (více viz. přiložená pozvánka). Navíc děti do 15 let, které doma najdou opotřebovaný kopačák, jej tento den mohou použít jako volnou vstupenku do zoo. Přinesené míče budou použity jako hračky pro naše kočkovité šelmy - zejména tygry a lvy. Míče nemusejí být jen fotbalové, ale i volejbalové či basketbalové. Musejí však být kožené, ne gumové, příp. poškozené. Děkujeme! oddělení pro kontakt s veřejností Zoo Ostrava tel.: 596 241 269 www.zoo-ostrava.cz! Našim posláním je přibližovat živou přírodu všem lidem a zároveň pomáhat přežít těm druhům zvířat, které bojují o holou existenci.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak vánočňí prázdniny pokračují

(Macík, 28. 12. 2007 15:26)

Vánočňí prázdniny v plném proudu.Chodíme na koupaliště, kde je jed, ale bohužel Kájík vyrost a brusle už neobuje, tak byl sklamaný.Jinak nastydl, tak se léčí.

Začali Vánočňí prázdniny.

(Macík, 21. 12. 2007 22:20)

Dnes začínají našim ratolestem Vánočňí prázdniny.Dnes, byla vánočňí besídka a děti si to užili.

Vánoční prázdniny.

(Macík, 9. 12. 2007 21:40)

Tak, letńí prázdniny, jsou dávno za námi a jsou tu vánoční.Jak to jen uťíká.Se ,sněhem to nevypadá dobře, ani tady v Jizerských horách.Jak to tak pozoruji, tak sníh bude zachvíli vzácnosťí.

ZOO-Liberec

(Macík, 16. 9. 2007 21:29)

Tak,na Ostavsku, jsem nikdy nebyla, ale máme tu Zoo Liberec.S Libereckou zoo, jsem ve spojeňí, když jsem dodávala holubi, jako potravu.Nebyla to legrace pochytat 40 holubů to mi věřte.