Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Poslední červnová neděle bude v ostravské zoo ve znamení tygrů! Přijďte se podívat na křest tygřích samiček a koncert kapely Charlie Straight!

 

V neděli 28.6.2009 slavnostně pokřtíme tygří samičky, které se narodily v červnu minulého roku. Oslava se uskuteční od 15.00 hod. u výběhu tygrů, kde na oslavenkyně i jejich mámu bude čekat hned několik překvapení. Ve slavnostně vyzdobeném výběhu najdou nejrůznější tygří hračky připravené ošetřovateli. Pochutnají si i na dobrotách, které budou ve výběhu ukryty. Mladé tygřice pokřtí kapela Charlie Straight a Anna Červenková, která zvítězila se svou písní v naší hudební soutěži Tygří zpívání. Jaká jména od svých patronů tygřice dostanou? Nechte se překvapit!

 

Koncert Charlie Straight v 16.00 hod. zahájí Anna Červenková, která představí svou vítěznou píseň a pak už se můžete těšit na vystoupení talentovaných hudebníků z kapely Charlie Straight, kterým v nedávné době vyšlo první album. Koncert proběhne na amfiteátru zoo, v případě nepříznivého počasí pak Charlie Straight zahrají ve výukovém centru.

 

Celý den bude v zoo probíhat doprovodný program s Hitrádiem ORION!

 

Vstup na koncert je volný, návštěvníci zaplatí běžné vstupné do zoo. Děti do 15 let, které přinesou tygrům dárek dle našeho seznamu a odevzdají jej při vstupu do zoo, budou mít v neděli vstup do zoo zdarma!

 

Seznam vhodných dárků pro tygry:

-          papírové krabice

-          papírové trubky od koberců

-          míče (kožené, příp. polokožené, NE celoumělé) mohou být i píchlé, vyřazený medicinbal

-          jutové pytle

-          vyřazené hasičské hadice

 

 

Hudební soutěž Tygří zpívání probíhala v  Zoo Ostrava od dubna tohoto roku. Cílem soutěže bylo vymyslet a nazpívat nejoriginálnější píseň pro tygří mláďata. Soutěžily celkem 4 tygří písně, z nichž Charlie Straight vybrali tu vítěznou – Annu Červenkovou a její „Píseň pro tygříky“. Mediálním partnerem Tygřího zpívání je Hitrádio ORION.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář